Siz Yürümeyin, Aracınız Gelsin...

Merter Fitness Vale Hizmetleri müşteri memnuniyetini hedef belirleyip kaliteli hizmet verme anlayışı ile saygın müşterilerinin beklentilerine en üst düzeyde cevap vermektedir. Tesisimizin önde gelen amaçlarından biri müşterilerimizin hak ettiği servisin sağlanmasıdır.

Sizi zamanınızdan tasarruf ettirmek, değerli aracınızın ve içindekilerin zayi olması veya zarar görmesi riskini çok önemli bir şekilde düşürerek sizin yerinize park yeri bulmak hizmetimizin temelini oluşturur.

Böylece sizler ve gelen seçkin davetlileriniz, sağlanan hizmet kolaylığından faydalanarak, aracınızı park etme sırasında harcadığınız efor ve çabaların sizin için bir eziyet olmasından kurtulmuş olursunuz.

Vale parking hizmetinin kullanılması;

 1. Valeler, "Teslim Fişleri" tanzim ederek, teslim aldıkları araçları özel Vale Otopark alanlarına götürüp orada koruma altında tutmakta, araç geri çağırıldığında vale noktasına geri getirerek müşterinin kullanımına sunmaktadır.
 2. Araç teslim alındığında yıkama hizmeti talep edilmiş ise, vale aracı vale hizmet yönetmeliğine uygun olarak kullanmak sureti ile yıkama alanına götürerek yıkama ekibine teslim eder. Bu andan itibaren sorumluluk yıkama grubuna aittir. Yıkama talep edilmemiş ise araç, vale hizmet yönetmeliğine uygun olarak belirlenmiş otopark alanına götürülüp park edilir.
 3. Park edilmiş olan aracın kapıları kilitlenerek anahtar sorumlusuna teslim edilir, park yerine gelen aracın görevli şef tarafından kontrolü sağlanır.
 4. Müşteri aracının getirilmesini talep ettiğinde vale noktasındaki görevli tarafından parka alınmış araca ait otopark kodu talep edilir, bilgisayarda otopark kodu belli olan araç görevlendirilmiş vale tarafından kullanılarak teslim noktasına getirilir.
 5. Aracını talep etmiş olan müşteriden ödeme fişi ve kendi kimliğini göstermesi istenir, müşteri kendisine verilmiş olan vale makbuzunu teslim eder ve aracını teslim alır.

Hizmetlerimiz

 • İç Dış Yıkama
 • Lastik - Jant Bakımı

İç - Dış Yıkama

İç Yıkama   :  Aracınızın içerisinde temizlenmemiş hiçbir nokta kalmayacak şekilde profesyonel ekipmanlar ve uygun temizleyiciler kullanılarak iç mekan temizliği yapılır.

Dış Yıkama :  Fırça kullanmadan sadece sünger ile özel formüllü şampuanlar kullanarak aracın dış temizliğini gerçekleştirir. İstediğiniz takdirde ekstra uygulamalar ile daha detaylı bir yıkama da yaptırabilirsiniz.

Standart Oto yıkama hizmeti

 • Özel cilalı şampuan ile araç dış yüzeyi yıkanır ve parlaklık sağlanır.
 • Jantlar temizlenir.
 • Lastiklerin temizliği yapılır.
 • Üç kademeli özel vakum makinesi ile araç içi, tavan, koltuklar,taban ve bagaj kısmı vakumlanarak temizlenir.
 • Paspaslar temizlenir.
 • Torpido ve aksamlarının temizliği yapılır.
 • Cam ile aynaların içten ve dıştan temizlenmesi sağlanır.

Lastik - Jant Bakımı

Jant üzerinde birikmiş fren balata tozları, yağ, çevreden kaynaklanan kirlilik vs. gibi olumsuz durumlar jant bakımı ürünleriyle giderilir. Kullanılan lastik temizleme ve koruma ürünleri ile de lastiklerdeki tüm kirlilikler ortadan kaldırılır. Lastik içerisine işlemiş olan UV ışınlarının neden olduğu olumsuzlukları ortadan kaldırılarak, daha esnek ve güzel bir görünüme kavuşturur. 

 

Okunma 2559 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

qr kode footer1

Biz Kimiz?

2500 metrekare zemin üzerindeki Sağlık Kulübümüz'de son teknoloji Gym Cardio alanı, 2 si süit toplam 4 adet masaj odası, Türk Hamamı, Buhar odaları, Sauna, Kar çeşmesi, Himalaya Tuz odası, Özel Pilates ve Power Plate dersleri, 18 metre kapalı havuz ve çocuk havuzu, Dinlenme odası, Solaryum, Lazer Epilasyon Merkezi, Ozon Sauna terapi merkezi ve Hidro Masaj bölümümüz bulunmaktadır.

1472487545 facebook 1472487475 twitter 1472487506 youtube 1472487517 instagram 1472487498 pinterest 1472487575 linkedin 1472487561 googleplus 1472487604 tumblr 1473192108 Flickr

Bültene Üye Ol

e - posta listemize abone olarak, bizimle ilgili en son kampanyaları veya haberleri alabilirsiniz. ---------------------------------------------------------
Asla Spam gönderilmez!
JoomShaper