Cidinizi Şımartın


Cildinizi Şımartacak Cilt Bakımı : Kese Köpük Masajı

Kese köpük masajı ile hem fiziksel anlamda hemde ruhsal olarak fazlasıyla rahatlayacağınızı içtenlikle söyleyebiliriz.

Kese köpük masajı, aslında yerel bir cilt bakım masajı. Sıradan cilt bakımı maskelerini cildinize uygularken sadece uyguladığınız bölgede rahatlama hissediyorsunuz yada diğer masaj seçeneklerinde rahatlama hissediyorsunuz. Fakat kese köpük masajı ile cildiniz zararlı toksin ve ölü hücrelerden arınırken aynı zamanda da hem fiziksel hem de ruhsal anlamda rahatlıyorsunuz.

Kese Köpük Masajı Nasıl Yapılıyor?

Kese köpük masajı öncesinde saunaya girerek terlemeniz gerekiyor. Böylece köpük öncesi keselenmeyi en iyi şekilde olmasını sağlamış oluyorsunuz. İyice terledikten sonra işin uzmanı tarafından güzelce kese yapılarak, vücudunuzda bulunan ölü hücre ve zararlı toksin atıklardan kurtuluyorsunuz. Keseleme işlemi bittiğinde ise sıra gevşemeye ve rahatlamaya geliyor! Tüm vücudunuzu saracak şekilde köpükle kaplanıyorsunuz. Bu köpük, doğal zeytinyağı, biberiye gibi ürünlerden ve birçok kozmetik maddeden üretiliyor. Köpüğün içeriği, cilt renk ve yapınıza göre değişebilir fakat inanın her ne çeşitte olursa olsun buna değeceğine eminiz! Tüm vücudunuz köpükle kaplandıktan sonra özel masaj teknikleri uygulanıyor. Doğal ürünlerden yapılan köpük derinizde açılan gözeneklere nüfuz ederek bebek gibi yumuşak bir tene sahip olmanızı sağlıyor. Aynı zamanda da kese sonrası tam bir vücut temizliği yapılmış oluyor. İsteğe göre keseden sonra vücuda doğal yağlar da sürülebiliyor, bunu da dipnot olarak geçelim.
Hanımlar hiç bitmesini istemeyeceğiniz bu mis kokulu ve yumuşacık cilt bakım masajı için çok beklememenizi tavsiye ediyoruz. Zira çok beğeneceğinize eminiz!


Detaylı Bilgi:
Ayrıca toksik maddelerin önemli bir bölümü de özellikle sıcak havalarda deri aracılığıyla atılır. Detoks sırasında, ter yüksek miktarda toksik atık içerir ve salgılama sırasında deriye zarar verebilir. Kötü vücut kokusu ve yapışkan ter, bedendeki yoğun toksinlerin işaretidir. Her gün yapılacak geleneksel hamam seansları, toksinlerin deriye zarar vermesini önler ve vücuttan atılmasını hızlandırır.

 

Okunma 1945 defa
Öğeyi Oyla
(1 Oyla)

qr kode footer1

Biz Kimiz?

2500 metrekare zemin üzerindeki Sağlık Kulübümüz'de son teknoloji Gym Cardio alanı, 2 si süit toplam 4 adet masaj odası, Türk Hamamı, Buhar odaları, Sauna, Kar çeşmesi, Himalaya Tuz odası, Özel Pilates ve Power Plate dersleri, 18 metre kapalı havuz ve çocuk havuzu, Dinlenme odası, Solaryum, Lazer Epilasyon Merkezi, Ozon Sauna terapi merkezi ve Hidro Masaj bölümümüz bulunmaktadır.

1472487545 facebook 1472487475 twitter 1472487506 youtube 1472487517 instagram 1472487498 pinterest 1472487575 linkedin 1472487561 googleplus 1472487604 tumblr 1473192108 Flickr

Bültene Üye Ol

e - posta listemize abone olarak, bizimle ilgili en son kampanyaları veya haberleri alabilirsiniz. ---------------------------------------------------------
Asla Spam gönderilmez!
JoomShaper